Dyskusyjny Klub Książki „Literiada” działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie przy BiblioboXX’ie (ul. Maratońska 2) 11 sierpnia 2021 r. o godz. 11:00.

Zapraszamy na rozmowę o książkach ze zgorzeleckimi Autorami. Podczas spotkania można będzie pozostawić w BiblioboXX’ie przyniesioną ze sobą książkę i wybrać kolejną dla siebie.

Przypomnijmy, że BiblioboXX, który stoi w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej od czerwca b.r., to uliczna biblioteczka, przerobiona z budki telefonicznej, zapewniająca wszystkim zainteresowanym swobodny dostęp do książek oraz ich wymianę.

BiblioboXX jest projektem Europejskiego Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu oraz Hochschule Zittau/Görlitz objętym patronatem Burmistrza Miasta Zgorzelec Rafała Gronicza.