Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na polsko-ukraiński Poranek poetycki z poezją Wisławy Szymborskiej. Wiersze Poetki po polsku i po ukraińsku czytać będą uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu oraz Europejskiego Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu. Spotkanie odbędzie się 24 maja 2022 r. o godz. 11:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu (ul. Parkowa 1, sala widowiskowa).

Wstęp wolny.

Polsko-ukraiński Poranek poetycki z poezją Wisławy Szymborskiej. Wiersze Poetki po polsku i po ukraińsku czytać będą uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu oraz Europejskiego Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu. 24 maja 2022 r. godz. 11:00, Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu (ul. Parkowa 1, sala widowiskowa).