Nasza biblioteka została zgłoszona do konkursu Kinder "Przerwa na wspólne czytanie". Konkurs polega na głosowaniu internautów na wybraną bibliotekę, które odbywa się przez stronę internetową. Dzięki Wam nasza biblioteka może otrzymać 5 000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem, lub książki o wartości 300 zł oraz pufy, dzięki którym będziemy mogli urządzić w bibliotece kącik do wspólnego czytania. Nagrodzonych zostanie 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów.

Jak można głosować?

1. Należy wejść na stronę www.kinder.com i w wyszukiwarce wpisać nazwę, miasto lub kod pocztowy, aby szybko odnaleźć Miejską Bibliotekę Publiczną w Zgorzelcu.

2. Następnie kliknąć "Oddaj głos" i w pojawiającym się oknie przy pierwszym logowaniu wybrać opcję "Zarejestruj się". Po wypełnieniu formularza kliknąć link potwierdzający rejestrację otrzymany na podany adres e-mail.

3. Teraz już można zalogować się na stronę i oddać głos na wybraną bibliotekę.

Głosowanie trwa do 4 listopada 2019 r., CODZIENNIE można oddać jeden głos!

Strona Akcji "Przerwa na wspólne czytanie"