Drukuj
Nadrzędna kategoria: O bibliotece
Kategoria: Filia nr 4
Odsłony: 190

15 czerwca Filię nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu odwiedziła grupa uczniów klasy II ze Szkoły Podstawowej nr 2. Było to nasze drugie spotkanie w tym roku szkolnym. Podczas spotkania rozmawialiśmy na temat świąt rodzinnych, takich jak Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Na początku przeprowadziliśmy krótką pogadankę na temat Dnia Ojca, następnie rozmawialiśmy, jacy są nasi tatusiowie i za co ich kochamy. Dzieci chętnie opowiadały o wspólnych chwilach spędzanych z tatą oraz o ulubionych zabawach. Po wysłuchaniu opowiadania Zofii Staneckiej pt. „Basia, Franek i tata”, uczniowie własnoręcznie wykonali prezent - serce dla taty.

Dziękujemy za miłe spotkanie, życzymy miłych i wesołych wakacji.  Zapraszamy we wrześniu.