Drukuj
Nadrzędna kategoria: O bibliotece
Kategoria: Filia nr 4
Odsłony: 77

22 czerwca odbyło się ostatnie przedwakacyjne spotkanie Klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki „Aktywny Senior” w Filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu. Podczas spotkania dyskutowaliśmy na temat zbliżających się wakacji, urlopów, polecaliśmy sobie wzajemnie książki na długie letnie dni. Następnie omówiliśmy książkę Vanessy Green pt. „Cząstka ciebie i mnie”. Jest to powieść obyczajowa o kobietach, przyjaciółkach, historia o niezwykłej silnej więzi, przyjaźni na dobre i na złe. To powieść, którą można podzielić się z czytelnikami, polecać dalej.                                                                                                                

W dalszej części spotkania obejrzeliśmy prezentację multimedialną „Piękna nasza Polska cała”.

Ostatnim punktem naszego spotkania było pożegnanie naszej drogiej koleżanki „klubowiczki” Ady, która wyjeżdża ze Zgorzelca do Jeleniej Góry, obiecała, że czasami nas odwiedzi.

Dziękujemy za miłe spotkanie i zapraszamy we wrześniu.

Spotkanie Klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki „Aktywny Senior” w Filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu.

Spotkanie Klubowiczów Dyskusyjnego Klubu Książki „Aktywny Senior” w Filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu.