Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu, jak co roku, bierze udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już 29 edycja, która odbędzie się pod hasłem "Finał z głową". Z tej okazji, przez cały styczeń nasi czytelnicy będą mieli możliwość wsparcia akcji wrzucając pieniądze do puszek. Znajdą się one w wypożyczalni biblioteki przy ulicy Bohaterów Getta 1 oraz w Filii nr 2 przy ulicy Iwaszkiewicza 12. Wszystko koordynują wolontariusze biblioteczni.
Ten rok z wielu względów był dla nas wyjątkowy i taka sama będzie ta akcja, ale niezależnie od okoliczności zawsze znajdujemy sposoby, żeby zawsze grać z orkiestrą.

Plakat z informacją: Gramy z Radością. 29-ty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał z głową