Bibliotekarki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu miały okazję przedstawić prezentację o patronach roku 2024: Czesławie Miłoszu, Witoldzie Gombrowiczu i Marku Hłasce na XXVII Dolnośląskim Festiwalu Nauki. W spotkaniu wzięła udział młodzież ze szkół średnich, która z ciekawością poznawała życie i twórczość tych niezwykłych pisarzy. Zapraszamy do naszej biblioteki, gdzie znajdziecie bogaty wybór dzieł tych wybitnych autorów. Nie przegapcie okazji, by zgłębić twórczość literackich ikon i poszerzyć swoje horyzonty. Czekamy na Was!

Bibliotekarki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu na XXVII Dolnośląskim Festiwalu Nauki.

"Patroni Roku 2024" - prezentacja bibliotekarek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu na XXVII Dolnośląskim Festiwalu Nauki.

Fot. © MBP ZGORZELEC