30 września odbyło się powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci i rodziców, którego tematem przewodnim były minione wakacje. Podczas spotkania rozmawialiśmy z dziećmi na temat wakacyjnych przygód, dyskutowaliśmy kto i ile przeczytał książek. Polecaliśmy ciekawe tytuły z nowości wydawniczych takie jak: seria „Uczucia Gucia” Chine Chow Chine Aurelia , Brun-Cosme Nadine „Duży wilk i mały wilk i listek, który nie chciał spaść”, Tortolini L., Soma M. „Co to jest Szkoła” . W dalszej części zajęć odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których dzieci malowały  wspomnienia z wakacji w „zaczarowanych okularach” oraz ozdabiały muszelki przywiezione z dalekiej podróży.  Dziękujemy za miłe spotkanie i zapraszamy za miesiąc.

Rozmowa z dziećmi na temat wakacji

Warsztaty plastyczne podczas Dyskusyjnego Klubu Książki

Malowanie muszelek na warsztatach plastycznych

Wystawa prac dzieci na zajęciach Dyskusyjnego Klubu Książki