Przez cały marzec w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży odbywały się kreatywne czwartki w ramach Projektu Biblioteka dla Wszystkich. Podczas pierwszych zajęć obchodziliśmy dzień Dinozaura i wykonywaliśmy te stworzenia na warsztatach plastycznych. W następnym tygodniu odbyły się zajęcia ruchowo muzyczne z wykorzystaniem bum bum rurek. Kolejny cykl spotkań to zabawy, łamigłówki i zadania podczas programowania robotów Photon oraz integracja dzieci przy grach planszowych i karcianych. Pozalekcyjne spotkania w naszej bibliotece były dla  dzieci cudowną okazją do porozmawiania o książkach,  poznania siebie i wspólnej zabawy.

Zapraszamy do śledzenia naszej oferty kulturalnej dla dzieci i młodzieży w przyszłym miesiącu.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінф ормаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

Dzień dinozaura. Warsztaty plastyczne

Twórcze warsztaty plastyczne w czytelni Oddziału dla Dzieci

Zajęcia muzyczno ruchowe z wykorzystaniem bum bum rurek

Zadania i programowanie z robotami