Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu, w ramach projektu “Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce”, zaprasza młodzież z Ukrainy w wieku 13 - 18 lat na bezpłatny kurs nauki języka polskiego. Kurs rusza w listopadzie 2024 r. i odbywać się będzie, raz w tygodniu w każdy czwartek, w godzinach od 15:30 do 17:00, w Oddziale Dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Bohaterów Getta 1. Zgłoszenia chętnych osób przyjmujemy osobiście w naszej placówce, pod nr tel: (75)7752557 wew. 25, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz poprzez komunikatory: Messenger fb.com/dziecimbpzgorzelec , Whatsaap, Viber, Telegram (kom.: 693808209).

Wszystkim uczestnikom zapewniamy ćwiczenia i podręczniki. Ilość miejsc jest ograniczona.

Набір триває!
Запрошуємо на: Безкоштовний курс польської мови для молоді. Зустрічі плануються в малих групах, раз на тиждень, у другій половині дня за адресою: Згожелець, ul. Bohaterów Getta 1.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce” jest realizowany przez Fundację FRSI w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Моє місце» реалізується Фундацією розвиткуінф ормаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.