Zapraszamy po pierwsze w tym roku nowości do Filii nr 2

Mamy nadzieję, że każda osoba, która odwiedzi Filię nr 2 znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z listą pierwszych nowości zakupionych w nowych roku i informujemy, że z chęcią przyjmujemy propozycje od czytelników jakie książki kupić do naszej filii.

Wszystkie tytuły można zamówić telefonicznie (75 77 558 65), przez e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub logując się na konto biblioteczne.

Listę wszystkich zakupionych książek z podziałem na kategorie przedstawiamy poniżej:

Literatura piękna:

• Margielewski Marcin, Była arabską stewardesą, Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2019.

• Margielewski Marcin, Tajemnice hoteli Dubaju, Wydawnictwo Prószyński Media, 2020

• Margielewski Marcin, Urodziłam dziecko szejka, Wydawnictwo Prószyński Media, 2020

• Lingas-Łoniewska Agnieszka, Kolacja z Tiffanym, Wydawnictwo Burda Książki, 2020, Tom 1.

• Lingas-Łoniewska Agnieszka, Obiad z Bondem, Wydawnictwo Burda Książki, 2021, Tom 2.

• Lingas-Łoniewska Agnieszka, Śniadanie z Arsenem, Wydawnictwo Słowne z Uczuciem, 2022, Tom 3.

• Kuzawińska Paulina, Czarownica, Wydawnictwo Lira, 2023.

• Shukri Laila, Zhańbiona żona szejka, Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2023.

• Walker Alice, Kolor purpury, Wydawnictwo Replika, 2023.

• Spielman Lori Nelson, Trzy siostry z Toskanii, Wydawnictwo Kobiece, 2023.

• Vonnegut Kurt, Rzeźnia numer pięć czyli Krucjata dziecięca, czyli Obowiązkowy taniec ze śmiercią, Wydawnictwo Zysk i S-ka, 2023.

• Fitzek Sebastian, Prezent, Wydawnictwo Amber, 2022.

• Wilde Oscar, Portret Doriana Graya, Wydawnictwo Zysk i S-ka, 2022.

• Orwell George, Na dnie w Paryżu i Londynie, Vis-à-vis Etiuda, 2021.

• Garner Helen, Małe preludia, Wydawnictwo Cyranka, 2023.

• Werber Bernard, Proroctwo pszczół, Wydawnictwo Sonia Draga, 2023.

Kryminał:

• Rowling, J. K, Wartka śmierć, Wydawnictwo Dolnośląskie, 2023, Tom 7.

• Mróz Remigiusz, Inne tonacje ciszy, Wydawnictwo Czwarta Strona, 2023.

• Puzyńska Katarzyna, Bezgłos, wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2023.

• Christie Agatha, Dwanaście prac Herkulesa, Wydawnictwo Dolnośląskie, 2023.

• Nesbø Jo, Czerwone Gardło, Wydawnictwo Dolnośląskie, 2023, Tom 3.

• Nesbø Jo, Trzeci klucz, Wydawnictwo Dolnośląskie, 2023, Tom 4.

Sensacja:

• Severski Vincent V, Dystopia, Wydawnictwo Czarna Owca, 2023, Tom 4.

Fantastyka:

• Crichton Michael, Park Jurajski. Zaginiony świat, Wydawnictwo Vesper, 2023, Tom 2.

Horror:

• King Stephen, Miasteczko Salem, Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2022.

Literatura faktu:

• Gray John, Kocia filozofia. Sens życia według kotów, Fundacja Kultura Liberalna, 2022.

• Torański Błażej, Kat polskich dzieci. Opowieść o Eugenii Pol, Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2022.

Literatura dziecięca:

• Lindgren Astrid, Ronja, córka zbójnika, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2023.

• Lindgren Astrid, Pippi wchodzi na pokład, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2022, Tom 2.

• Lindgren Astrid, Pippi na Południowym Pacyfiku, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2022, Tom 3.

• Bauman Sabina, My Little Pony. Nowa kolekcja bajek, Wydawnictwo HarperCollins, 2023.

• Stochmiałek Marta, Bajki 5 minut przed snem, Wydawnictwo Harperkids, 2022.

• Psi Patrol. Nowe wyzwanie, Wydawnictwo Media Service Zawada sp. z o.o., 2023.

• Przyjaciele Peppy, Wydawnictwo Media Service Zawada sp. z o.o., 2023.

• McKee David, Elmer. Słoń w kratkę, Wydawnictwo Papilon, 2023.

• Delahaye Gilbert, Martynka. Księga przygód, Wydawnictwo Papilon, 2023.

Komiks:

• Hagedorn Wanda, Twarz, brzuch, głowa. Memuar graficzny, Kultura Gniewu, 2021.