Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza rodziców i dzieci do biblioteki, gdzie na każdego Małego Czytelnika w wieku przedszkolnym, czeka wyjątkowa Wyprawka Czytelnicza przygotowana przez Instytut Książki. W Wyprawce znajduje się książka pt: „Pierwsze czytanki dla…”, dostosowana pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka. Dzieci otrzymają również specjalną Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Po odbiór wyprawek zapraszamy do:

Dodatkowe informacje o przebiegu akcji publikujemy w artykule: Ruszyła kampania "Mała książka wielki człowiek"

Ilustracja przedstawiająca przedmioty: książka, naklejki zwierząt, zakładki do książek, przypinki i plakat kampanii Mała Książka Wielki Człowiek