Plakat z treścią: Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu W BIBLIOTECE zaprasza na ciekawe zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 7-12 lat pod hasłem: WAKACJE w BIBLIOTECE. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. Program zajęć może ulec zmianie. Więcej informacji pod nr telefonu wybranej placówki.

Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu z przyjemnością zaprasza dzieci i młodzież na cykl zajęć pod tytułem „Wakacje w Bibliotece”, organizowany w ramach naszej wakacyjnej oferty. Będzie to seria spotkań o zróżnicowanej tematyce, od plastycznych, przez gry i zabawy po wykorzystanie nowych technologii, prowadzonych w lipcu oraz sierpniu w różnych placówkach naszej biblioteki. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym planem zajęć i kontaktu w sprawie udziału. Obowiązują zapisy oraz zgody rodziców/opiekunów prawnych na udział w zajęciach. Ilość miejsc jest ograniczona. Poniżej umieszczamy listę wszystkich dostępnych aktywności.

Wakacje w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży

Gdzie: Oddział dla Dzieci i Młodzieży w Zgorzelcu - ul. Boh. Getta 1

Tematyka: Zajęcia i warsztaty edukacyjno-plastyczne

Wiek: 7-12

Kiedy:  każdy wtorek i piątek w lipcu i sierpniu

Godziny: 11:00-13:00

Kontakt : (75) 775 25 57  wew. 25

Wakacje w Filii nr 1

Gdzie: Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej - ul. Orzeszkowej 30a

Tematyka: Zajęcia z bezpiecznym wykorzystaniem nowych technologii, warsztaty programowania gier komputerowych, robotów edukacyjnych, plotera oraz  zajęcia plastyczne, gry karciane i planszowe.

Wiek: 7-14

w każdy poniedziałek (11-14)

w każdy czwartek (7-10)

Kiedy: każdy poniedziałek i czwartek w lipcu i sierpniu

Godziny: 11:00-13:00

Kontakt : (75) 640 88 56

Wakacje w Filii nr 2

Gdzie: Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej - ul. Iwaszkiewicza 12

Tematyka: Warsztaty programowania robotów edukacyjnych oraz gry karciane i planszowe.

Wiek: 7-10

Kiedy: każda środa w lipcu

Godziny: 9:30-11:00

Kontakt : ( 75) 775 58 65