W związku ze świętem Wszystkich Świętych godziny pracy biblioteki ulegają zmianie.

Dnia 31 października 2022 r. (poniedziałek) Miejska Biblioteka Publiczna oraz jej filie będą czynne do godz. 16:00.

Dnia 3 listopada 2022 r. (czwartek) Czytelnia, Oddział dla Dzieci i Młodzieży oraz filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu będą czynne do godz. 16:00. Godziny otwarcia Wypożyczalni (ul. Bohaterów Getta 1) pozostają bez zmian (tj. od 10:00 do 18:00).

W czwartek 3 listopada zapraszamy na XVIII Zaduszki Poetyckie. O godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbędzie się koncert pt. „Ballady i romanse — powrót do korzeni” w wykonaniu duetu: Magdalena Howorska (śpiew, słowo, instrumenty klawiszowe, lira korbowa, cytra) i Maciej Fortuna (trąbka, elektronika, syntezatory, flety, okaryny, sakshorn barytonowy, instrumenty perkusyjne).