Z radością informujemy, że po dłuższej przerwie wznowiliśmy współpracę z DPS "Jutrzenka". Na wydarzeniu obecna była również Pani Dyrektor naszej biblioteki Krystyna Radzięta, która swoją obecnością nadała spotkaniu wyjątkowego charakteru. Przywitała nas serdecznie Pani Anna Czerwińska, dyrektor DPS, otwierając tym samym spotkanie.

Małgorzata Dziurman-Fitas przypomniała mieszkańcom o długoletniej współpracy naszej biblioteki z DPS-em, przywołując wspomnienia z wcześniejszych lat oraz opowiadając niezwykłą legendę o Zgorzelcu.

Aleksandra Kumorek natomiast zaprezentowała mieszkańcom prezentację "Śląsk - Mój Dom" i podzieliła się piękną opowieścią o legendach Górnego Śląska.

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i już czekamy na kolejne spotkania!

Spotkanie w Domu Pomocy Społecznej "Jutrzenka". Dyrektor MBP Pani Krystyna Radzięta.

Spotkanie w Domu Pomocy Społecznej "Jutrzenka".

Fot. © MBP ZGORZELEC