Zaczął się nowy rok szkolny, a to dobry czas na naukę. Dlatego zapraszamy naszych czytelników do skorzystania z nowej oferty edukacyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu, której celem jest wsparcie w nauce języków obcych dzieci, młodzieży i dorosłych. W Filii nr 1 i Oddziale Dla Dzieci i Młodzieży rozdajemy bezpłatne kody umożliwiające dostęp do 7 kursów językowych online w platformie LerniFunenglish.pl. Oferta obejmuje:

• multimedialny e-kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 7-14 lat
  • multimedialny e-kurs języka angielskiego dla biznesu
  • angielski (poziomy A1– B2)
  • niemiecki (poziomy A1– B1)
  • hiszpański (poziomy A1– B1)
  • francuski (poziom A1)
  • włoski (poziom A1)

W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępu należy udać się osobiście (z dokumentem tożsamości i kartą biblioteczną w celu weryfikacji i aktualizacji danych czytelnika) do naszych placówek przy ul. Orzeszkowej 30a lub Bohaterów Getta 1. Oferta jest skierowana dla czytelników, którzy posiadają nowe lub aktywne konto biblioteczne, mają uregulowane należności i zobowiązania wobec Biblioteki (np. brak przetrzymanych książek, niezapłaconych kar) i są uczestnikami projektu “Biblioteka dla wszystkich. Moje Miejsce”. Jeden czytelnik może utrzymać kody do dwóch platform (Lerni i Funenglish.pl). Ilość kodów jest ograniczona.

Безкоштовні мовні онлайн-курси з "Бібліотекою для всіх"

Розпочався новий навчальний рік, і це гарний час для навчання. Саме тому ми пропонуємо нашим читачам скористатися новою освітньою пропозицією Міської публічної бібліотеки в Згожелеці, яка спрямована на підтримку дітей, підлітків та дорослих у вивченні іноземних мов. У Відділенні No1 та Департаменті у справах дітей та молоді ми розігруємо безкоштовні коди, які відкривають доступ до 7 мовних онлайн-курсів на платформі Lerni та Funenglish.pl. Пропонують:

• мультимедійний електронний курс англійської мови для дітей 7-14 років
  • мультимедійний електронний курс англійської мови для бізнесу
  • Англійська мова (рівні А1 – В2)
  • Німецька мова (рівні А1 – В1)
  • Іспанська мова (рівні А1 – В1)
  • Французька мова (рівень А1)
  • Італійська мова (рівень А1)

Для того, щоб отримати індивідуальний код доступу, будь ласка, зверніться особисто (з документом, що посвідчує особу, та бібліотечним квитком для перевірки та оновлення даних читача) до наших філій за адресою вулиця Orzeszkowej 30а або вулиця Bohaterów Getta 1.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce” jest realizowany przez Fundacja FRSI w partnerstwie z Save the Children International.Проект «Бібліотека для кожного. Моє місце» реалізується Фундацією розвиткуінф ормаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

Plakat. Opis treści plakatu w załączonym artykule.