Kody dostępu do usługi Legimi na drugie półrocze 2024 będą wydawane od 17 czerwca 2024 r. (poniedziałek). Nowe kody dostępu będą aktywne od 1 lipca 2024 r.

W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępu należy udać się osobiście (z dokumentem tożsamości i kartą biblioteczną w celu weryfikacji i aktualizacji danych czytelnika) do jednej z placówek naszej Biblioteki w godzinach jej otwarcia:

• Czytelnia (ul. Bohaterów Getta 1, I piętro),
  • Filia nr 1 – Multimedialna Biblioteka Popkulturalna (ul. E. Orzeszkowej 30 a),
  • Filia nr 2 (ul. Iwaszkiewicza 12),
  • Filia nr 3 Pedagogiczna (ul. Baczyńskiego 1).

Możliwość otrzymania kodu dostępu Legimi na drugie półrocze 2024 mają wyłącznie posiadający aktywne konto biblioteczne i ważną kartę biblioteczną aktywni Czytelnicy, którzy wypożyczyli przynajmniej jedną pozycję z oferty Biblioteki od początku roku 2024, mający uregulowane należności i zobowiązania wobec Biblioteki (np. brak przetrzymanych książek, niezapłaconych kar) oraz mieszkający na terenie powiatu zgorzeleckiego lub Görlitz. Konta założone internetowo przez katalog OPAC i nie potwierdzone w Bibliotece przez bibliotekarza nie kwalifikują się do wydania kodu. Jeden Czytelnik może otrzymać jeden kod dostępu do Legimi.

Od 17 czerwca 2024 r. zapraszamy po bezpłatne kody dostępu do platformy Legimi na drugie półrocze 2024 r. Kody Legimi na drugie półrocze 2024 wydawane od 17 czerwca będą aktywne od 1 lipca 2024 r.