Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu wzięła udział w akcji „Przerwa na Wspólne Czytanie - Razem pomagamy małym bibliotekom”, zorganizowanej przez Kinder Mleczna Kanapka. Nasza biblioteka przekazała w darze mniejszym bibliotekom dwa kartony książek, które otrzymaliśmy od naszych czytelników. Bardzo dziękujemy wszystkim małym czytelnikom  i ich rodzicom za zaangażowanie i podarowanie wielu wspaniałych tytułów. Dzięki akcji, do naszej biblioteki dotarła paczka z wygodnymi pufkami, a także pakiet książeczek:

• Magiczne drzewo. Czerwone krzesło / Andrzej Maleszka ; Wydawnictwo Znak, Kraków 2015
  • Supercepcja: Sekret ulicy Ciemnej/ Gacek Katarzyna; Wydawnictwo Znak, Kraków 2020
  • Supercepcja: Podwójny spisek / Gacek Katarzyna; Wydawnictwo Znak, Kraków 2020
  • Hela Foka. Historie na fali / Renata Kijowska; Wydawnictwo Znak, Kraków 2019

Dziękujemy za prezenty! A czytelników zapraszamy do wypożyczalni.