Dawniej ferie  związane były z zimową aurą. Pobyt na dworze - to była podstawa! Kiedy jednak nie było warunków do zimowych szaleństw, dzieci chętnie korzystały z oferty biblioteki. Program ferii był urozmaicony: odbywały się warsztaty plastyczne, literackie, zabawy w teatrzyk, zabawy ruchowe, konkursy, gry planszowe… Uczestnicy ferii mieli okazję wykazać się swoimi zdolnościami twórczymi i pomysłami. Powstało wiele ciekawych prac plastycznych: zimowe pejzaże, papierowe bałwany, kraina lodu, zima z polarnym niedźwiedziem, kraina pingwinów i wiele, wiele  innych. Z prac wykonanych przez dzieci w czasie ferii powstały wystawy, które można było podziwiać w bibliotece. W tym roku, wspominając, przedstawiamy kolaże powstałych u nas dzieł. Czekamy na Was!

Prace plastyczne wykonane przez dzieci z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Prace plastyczne wykonane przez dzieci z okazji Dnia Kota

Prace plastyczne wykonane przez dzieci z okazji Dnia Nauki

Prace plastyczne wykonane przez dzieci z okazji Dnia Zakochanych