Grafika z napisem: „Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu. Biblioteka Aktywnego Seniora. Zapraszamy na wspólne szydełkowanie! Będzie można przejrzeć stare i nowe wzory robótek, podzielić się pomysłami i doświadczeniem, ale przede wszystkim po prostu porozmawiać i wypić kawę przy szydełku. Spotkanie odbędzie się 5 czerwca o godzinie 10:30 w Filii nr 4 przy ul. Mickiewicza (Klub Seniora).” Grafika jest odnośnikiem do wpisu o spotkaniu.

Grafika z napisem: "Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu. Biblioteka Aktywnego Seniora. Zapraszamy klubowiczów oraz wszystkie chętne osoby na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 29 maja o godzinie 10.30 w Filii nr 4, ul. A. Mickiewicza (Klub Seniora)." Plakat jest odnośnikiem do wpisu o spotkaniu.

Bibliotekarka prezentuje przedszkolakom książkę z wierszem Jana Brzechwy pt. "Żuraw i czapla". Zdjęcie jest odnośnikiem do wpisu "Na majowej łące".

Biblioteka Aktywnego Seniora, spotkanie miłośniczek szydełkowania. Zdjęcie jest odnośnikiem do wpisu "Spotkania przy szydełku".

Dzieci przeglądają książki w bibliotece. Zdjęcie jest odnośnikiem do wpisu >"O rybaku i złotej rybce".

Grafika z napisem: „Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu. Biblioteka Aktywnego Seniora. Zapraszamy na kolejne spotkanie miłośników robótek ręcznych. Spotkanie odbędzie się dnia 8 maja o godzinie 10:30. Filia nr 4, ul. Mickiewicza 13 (Klub Seniora).” Grafika jest odnośnikiem do wpisu "Biblioteka Aktywnego Seniora".