Dolnośląska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na wiersz dla twórców z województwa dolnośląskiego "Młody Poeta Dolnego Śląska" oraz na opowiadanie dla seniorów pt. "Zjawy, duchy, straszydła Dolnego Śląska. Opowieści dolnośląskich seniorów ". Konkursy organizowane są już po raz dwunasty, w ramach targów książki regionalnej Silesiana.

Konkurs dla seniorów zamieszkujących województwo dolnośląskie na wspomnienia pt. „Zjawy, duchy, straszydła Dolnego Śląska. Opowieści dolnośląskich seniorów”:

Prace konkursowe o objętości do 4 stron A4 należy przesyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres: Dolnośląska Biblioteka Publiczna, Dział Informacji, Rynek 58, 50-116 Wrocław.

Do prac można dołączyć fotografie i/lub ilustracje.

Termin dostarczenia prac: do 31.05.2023 r.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 17.06.2023 r.

Plakat promujący konkurs dla seniorów zamieszkujących województwo dolnośląskie na wspomnienia pt. „Zjawy, duchy, straszydła Dolnego Śląska. Opowieści dolnośląskich seniorów”.

Konkurs dla twórców z województwa dolnośląskiego "Młody Poeta Dolnego Śląska":

Utwory poetyckie biorące udział w konkursie mogą mieć dowolną objętość. Ilość wierszy jest ograniczona do trzech. Tematyka utworów jest dowolna.

Zgłaszane prace można wysyłać pocztą tradycyjną na adres: Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego, Rynek 58, 50-116 Wrocław z dopiskiem „Młody Poeta Dolnego Śląska” lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin dostarczenia prac: do 31.05.2023 r.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 17.06.2023 r

Plakat promujący konkurs dla twórców z województwa dolnośląskiego "Młody Poeta Dolnego Śląska".

W załącznikach regulaminy konkursów oraz klauzula o ochronie danych osobowych.

Szczegółowe informacje na stronie Organizatora: Konkurs pt. „Zjawy, duchy, straszydła. Opowieści dolnośląskich seniorów”, Konkurs pt. "Młody Poeta Dolnego Śląska".

Źródło informacji: Dolnośląska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN_konkurs_dla_seniorow.pdf)Regulamin konkursu[„Zjawy, duchy, straszydła Dolnego Śląska. Opowieści dolnośląskich seniorów”]400 kB
Pobierz plik (REGULAMIN_mlody_poeta_dolnego_slaska.pdf)Regulamin konkursu["Młody Poeta Dolnego Śląska"]353 kB
Pobierz plik (RODO klauzula.pdf)Klauzula[o ochronie danych osobowych]177 kB