Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu serdecznie zaprasza na wystawę pt. „Chłopcy malowani. Poezja i proza Legionów Polskich” według scenariusza Justyny Polakowskiej. Wystawa prezentowana jest w pomieszczeniach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu przy ul. Bohaterów Getta 1 do 30 listopada 2022 r. w godzinach otwarcia MBP: w Wypożyczalni (parter), Czytelni oraz w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży (I piętro).

Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu serdecznie zaprasza na wystawę pt. „Chłopcy malowani. Poezja i proza Legionów Polskich” według scenariusza Justyny Polakowskiej. Wystawa prezentowana w pomieszczeniach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu przy ul. Bohaterów Getta 1 do 30 listopada 2022 r. w godzinach otwarcia MBP: Wypożyczalna (parter), Czytelnia, Oddział dla Dzieci i Młodzieży (I piętro). Wstęp wolny.