Wydarzenia

Plakat zawierający tekst o treści: "Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie z Janem Pawlikańcem, matematykiem i pisarzem, autorem książki 'Nie gubić diamentów', tomiku wierszy 'Między różą a szlemem' oraz albumu 'Łzy pamięci'. 26 października 2023 godz. 17:00 Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu ul. Parkowa 1 Wstęp wolny"

Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu serdecznie zaprasza na spotkanie z Janem Pawlikańcem w dniu 26 października 2023 roku o godz. 17:00.

Dwie kobiety siedzą na niskich, obitych czarną skórą fotelach pośrodku sceny, rozmawiając przez mikrofony. W tle znajduje się slajd prezentacji i banery organizatorów spotkania.

Na zaproszenie Stowarzyszenia „Zgorzeleckie Kobiety” i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu przyjechała do naszego miasta prof. Urszula Glensk, wykładowczyni Instytutu Dziennikarstwa i

Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego.