Chciałyśmy bardzo podziękować, naszym czytelniczkom i czytelnikom oraz osobom niezapisanym (jeszcze wink) do biblioteki, za książkowe dary, które zostały wpisane do księgozbioru Filii nr 2 w 2022 roku. Dziękujemy również za książki, które dodałyśmy na nasz kiermasz, z którego każdą złotówkę przeznaczamy na zakup nowości z funduszu czytelniczego, dziękujemy również za książki, które zasilają nasz przedsionek, w którym znajdują się książki do wzięcia za darmo i który cieszy się wielkim powodzeniem wśród mieszkańców osiedla.

Księgozbiór Filii nr 2 dzięki darom powiększył się o pozycje z literatury pięknej, faktu i popularno-naukowej, a także z literatury młodzieżowej oraz dziecięcej. Jesteśmy również bardzo wdzięczne za to, że mogłyśmy wymienić nasze stare i zniszczone pozycje na nowsze i w bardzo dobrym stanie, dzięki czemu ulubione tytuły czytelniczek i czytelników jeszcze długo nie znikną z naszych półek!

Poniżej prezentujemy zdjęcia "nowości" w Filii nr 2.

Informujemy również, że książki, które chcą Państwo oddać do biblioteki muszą być w dobrym stanie. Ze względu na niewielkie pomieszczenie i brak magazynu przyjmujemy książki w niewielkich ilościach (max 20 naraz). Przed oddaniem książek do biblioteki zalecamy najpierw skontaktować się z poszczególną placówką - jeśli chcą Państwo oddać książki do Filii nr 2 to zachęcamy do kontaktu osobiście (Iwaszkiewicza 12b), telefonicznie (75 77 55 865) lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy raz jeszcze za pamięć o nas i wspaniałe książki!