Dnia 21 kwietnia odbyły się techniczne warsztaty konstrukcji z klocków dla naszych czytelników. Dzieci podczas zajęć korzystały z zestawów edukacyjnych Makerzoid Robomaster i klocków Lego Classic. Na początku zajęć każdy pobudził swoją wyobraźnię i tworzył z klocków swoje pomysły. Powstały kreatywne budowle, roboty i maszyny. W dalszej części warsztatów uczestnicy mieli świetną okazję do ćwiczenia swoich umiejętności i skupienia podczas składania modeli już korzystając z instrukcji. Zajęcia dzięki zaangażowaniu dzieci były dla wszystkich bardzo twórcze i ciekawe.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінф ормаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

Korzystanie z instrukcji elektronicznych i papierowych podczas budowania

Dzieci podczas budowania modeli

Uczestnik zajęć prezentuję swój model

Wystawa modeli wykonanych przez dzieci