W sobotę, 28 stycznia, odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Kluby Książki "Literiada" w ramach corocznej akcji "Biblioteka z Orkiestrą". W niedzielę byliśmy w Miejskim Domu Kultury, gdzie dla uczestników 31. Finału WOŚP przygotowaliśmy roboty, loterię i kiermasz.

Od poniedziałku 9 stycznia do piątku 27 stycznia 2023 r. w Wypożyczalni (ul. Bohaterów Getta 1) oraz w Filii nr 2 (ul. Iwaszkiewicza 12) znajdowały się puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - w zamian za wrzucenie datku do puszki WOŚP kary za przetrzymanie książek były anulowane.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki "Literiada". Na fotografii uczestnicy spotkania w Czytelni MBP.

Stoisko Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu podczas 31. Finału WOŚP w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.