Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza po odbiór bezpłatnych kodów dostępu i do korzystania z całodobowej czytelni internetowej IBUK Libra.

Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową: https://libra.ibuk.pl/.

Warunkiem uzyskania kodu dostępu do usługi IBUK Libra jest posiadanie aktywnego konta bibliotecznego i brak zobowiązań wobec Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu.

Aby otrzymać indywidualny kod PIN dostępu do usługi, należy udać się osobiście (z dokumentem tożsamości i kartą biblioteczną w celu weryfikacji i aktualizacji danych Czytelnika) do jednej z placówek naszej Biblioteki w godzinach jej otwarcia: Czytelni (ul. Bohaterów Getta 1 / I. piętro), Filii nr 1 (Mediateka — ul. Orzeszkowej 30a), Filii nr 2 (ul. Iwaszkiewicza 12) lub Filii nr 3 (ul. Baczyńskiego 1).

Platforma IBUK Libra zapewnia dostęp do literatury z prawa, medycyny, nauk społecznych, nauk ekonomicznych, humanistycznych, technicznych, również dostępnych jest wiele publikacji dla dzieci i młodzieży, w tym tytuły dla uczniów szkól podstawowych i  średnich.

Wszystkie aktywne kody PIN zostały przedłużone na kolejny rok.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym wykazem dostępnych tytułów ebooków w platformie IBUK Libra (w załączniku).

Plakat promujący usługę IBUK Libra.

Załączniki:
Pobierz plik (DZB_wykaz dostepnych tytulow_22.05.2024.xls)Dolnośląski Zasób Biblioteczny[wykaz dostępnych tytułów]1765 kB