Nowe książki w Czytelni MBP.

Księgozbiór Czytelni MBP wzbogacił się o nowe publikacje naukowe i popularnonaukowe z różnych dziedzin wiedzy. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem:

• Berman Jonathan M., Antyszczepionkowcy. Historia niewiedzy, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2023.
  • Chwalba Andrzej, Wisła. Biografia rzeki, Wydawnictwo Literackie, Kraków 2023.
  • Energetyka i ochrona środowiska. Generowanie i magazynowanie energii, odpady energetyczne, analiza cyklu życia, red. nauk. Ewa Klugmann-Radziemska, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2023.
  • Kołodziej Katarzyna, Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych w pigułce, Wydawnictwo C. H. Beck, Warszawa 2023.
  • Kurman Mateusz, Prawo rodzinne i nieletnich w pigułce, Wydawnictwo C. H. Beck, Warszawa 2023.
  • Pierwsza wojna śląska 1740-1742. Cz. 1, Zajęcie Śląska i bitwa pod Małujowicami, Pruski Sztab Generalny, Wydawnictwo Napoleon V, Oświęcim 2019.
  • Reeves Martin, Fuller Jack, Maszyna kreatywności. Jak dzięki wyobraźni tworzyć nowe idee i rozwijać firmę, MT Biznes, Warszawa 2023.
  • Szczerepa Maciej, Ostatnie strzały na Śląsku. Operacja praska. Działania 31 i 52 Armii w Sudetach Zachodnich, Wydawnictwo Archiwum-System, Jelenia Góra 2023.
  • Szczerepa Maciej, Przyczółek malczycki 1945, Wydawnictwo Archiwum-System, Jelenia Góra 2022.
  • Trojanowska Monika, Projektowanie zielonych przestrzeni publicznych, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2023.
  • Wong David, Prawdziwy świat kryptografii, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2023.
  • Żywienie człowieka a zdrowie publiczne. T. 3, red. nauk. Jan Gawęcki, Wojciech F. Roszkowski, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2023.
  • Żywienie człowieka zdrowego i chorego. 2, red. nauk. Marian Grzymisławski, Małgorzata Moszak, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2022.
  • Żywienie człowieka. 1, Podstawy nauki o żywieniu, red. nauk. Jan Gawęcki, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2023.