25 października bibliotekę odwiedziła grupa sześciolatków z Kasztankowego Przedszkola z wychowawczynią Jolantą Kotwicką. Podczas spotkania dzieci wzięły udział w zajęciach czytelniczo – plastycznych „Jesień w literaturze”. Spotkanie rozpoczęliśmy od wysłuchania wierszy pt. "Skarby jesieni", "Płynie jesień" oraz o mądrej „Sowie”. Nasze spotkanie miało na celu zapoznanie dzieci z cechami jesieni i jej darami z lasu, parku, sadu i ogrodu. Dzieci opowiadały o tym co dzieje się jesienią w lesie, w polu oraz jak zmienia się otaczający świat. W tym dniu nie zabrakło ulubionych zajęć plastycznych. Na koniec spotkania dzieci wykonały przepiękne sowy. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne spotkanie.