25 października przedstawicielki naszej Biblioteki udały się do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Janusza Korczaka, aby zaprezentować im prezentację „Górny Śląsk – Mój Dom”.

Prezentacja, którą obejrzeli oraz wysłuchali wychowankowie ośrodka przybliżyła im kulturę, tradycje, historię Górnego Śląska ale także zaznajomiła ich z kuchnią czy też gwarą Śląską.

Spotkanie zakończyło się Quizem, który młodzieży nie sprawił żadnej trudności, a każda poprawna odpowiedź została nagrodzona słodką niespodzianką.

Prezentacja „Górny Śląsk – Mój Dom” w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. Janusza Korczaka w Zgorzelcu. Na fotografii bibliotekarki oraz wychowankowie ośrodka.

Prezentacja „Górny Śląsk – Mój Dom” w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. Janusza Korczaka w Zgorzelcu. Na fotografii bibliotekarka oraz wychowankowie ośrodka.

Fot. © MBP ZGORZELEC