Kolorowy plakat z napisami: Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce Biblioteka Multimedialnaul. Orzeszkowej 30aZgorzelec miejsceмісце:17.09.2024 r. godz. 16:00 dataдатa: Dekorowanie nowej przestrzeni młodzieżowej w Mediatece

Cześć, szykujemy się do otwarcia nowej przestrzeni młodzieżowej w Mediatece, ale potrzebujemy jeszcze Twojego udziału do jej udekorowania i sugestii do jej wyposażenia. Jeśli masz 14-18 lat i głowę pełną pomysłów, to zajrzyj do nas we wtorek, 17 września 2024 o godz. 16:00. Możesz też zabrać znajomych. Do zobaczenia!

Filia nr 1 - Multimedialna Biblioteka Popkulturalna - ul. E. Orzeszkowej 30a
Tel: (75)6408856
Miejsce: ul. Orzeszkowej 30a | Zgorzelec

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce” jest realizowany przez Fundacja FRSI w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Моє місце» реалізується Фундацією розвиткуінф ормаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.