Cześć, masz 13-16 lat i interesujesz się nowymi technologiami? Szukasz pomysłu na to, jak spędzić kreatywnie czas na wakacjach? Zapraszamy Cię do udziału w bezpłatnych zajęciach cyfrowych, które odbywać się będą w lipcowe poniedziałki (8,15,22 i 29) w godzinach od 14:00 do 16:00. W Bibliotece Multimedialnej przy ul. Orzeszkowej 30a organizujemy zajęcia z nagrywania, obróbki i montażu filmów z użyciem smartfona, drona i gimbala oraz tworzenia i programowania zestawów wynalazczych Grove Inventor Kid, z płytkami elektronicznymi micro:bit. Mamy też przygotowanych kilka niespodzianek 🙂 Zadzwoń, napisz lub odwiedź naszą placówkę i dowiedz się, czy są jeszcze wolne miejsca. Ilość jest miejsc ograniczona. Do zobaczenia!

• Filia nr 1 - Multimedialna Biblioteka Popkulturalna - ul. E. Orzeszkowej 30a
  • Tel: (75)6408856
  • Miejsce: ul. Orzeszkowej 30a | Zgorzelec

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce” jest realizowany przez Fundacja FRSI w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Моє місце» реалізується Фундацією розвиткуінф ормаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

Zapraszamy na: Запрошуємо на: Bezpłatne zajęcia cyfrowe dla młodzieży w wieku 13-16 lat: V Programowanie micro:bit Grove Inventor Kid, obróbka i filmowanie z użyciem smartfona, drona, gimbala i inne niespodzianki :) miejsce місце: Biblioteka Multimedialna ul. Orzeszkowej 30a Zgorzelec data дата: Poniedziałek (8,15,22,29 lipca 2024) w godz. 14:00-16:00 kontakt контакт: filial@biblioteka-zgorzelec.pl (75)6408856 Obowiązują zapisy na zajęcia Реєстрація на заняття обов'язкова MIASTO ZGORZELEC Micaka Gičnioreka Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu projekt FRSI Save the Children Projekt „Biblioteka dla wszystkich" jest realizowany przez FRSI w partnerstwie z Save the Children international. Проект «Бібліотека для кожного» реалізується FRSI y Mexax napTHEpCTBa 3 Save the Children International. bibliotekidlaukrainy.org.pl