21 października reprezentacja naszej Biblioteki uczestniczyła w zorganizowanej w Lubaniu Konferencji Bibliotekarzy Euroregionu Nysa „Działalność bibliotek poza budynkiem” z udziałem bibliotekarzy z Polski, Niemiec i Czech.

Referat pt. „Promocja regionalizmu i zbiorów regionalnych poza budynkiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu” wygłosiła starszy kustosz Małgorzata Dziurman-Fitas.

Konferencja została dofinansowana ze środków Euroregionu Nysa z Funduszu Małych Projektów Program Polska – Saksonia 2021-2027.

Reprezentacja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu na Konferencji Bibliotekarzy Euroregionu Nysa „Działalność bibliotek poza budynkiem”: starszy kustosz Małgorzata Dziurman-Fitas oraz Dyrektor MBP Krystyna Radzięta.

Starszy kustosz Małgorzata Dziurman-Fitas wygłasza referat pt. „Promocja regionalizmu i zbiorów regionalnych poza budynkiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu”.

Fot. © MBP ZGORZELEC