Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na XI Spotkanie z filozofią 26 sierpnia 2022 r. o godz. 19:00 w Muzeum Łużyckim (ul. Daszyńskiego 15). Wykład pt. „Filozofia na trudne czasy” wygłosi dr Sławomir Barć.

Dr Sławomir Barć jest adiunktem Zakładu Filozofii Współczesnej Instytutu Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego, autorem publikacji "Kwiat Buddy, palec Kratylosa. Zen a filozofia Zachodu" (Oficyna Wydawnicza „Arboretum”, Wrocław 2020).

Spotkanie odbędzie się w ramach Jarmarku Staromiejskiego.

Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na XI SPOTKANIE Z FILOZOFIĄ. Wykład pt. „Filozofia na trudne czasy” wygłosi dr Sławomir Barć z Instytutu Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego. 26 sierpnia 2022 godz. 19:00. Muzeum Łużyckie, ul. Daszyńskiego 15, Zgorzelec. Spotkanie w ramach Jarmarku Staromiejskiego.Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na XI SPOTKANIE Z FILOZOFIĄ. Wykład pt. "Filozofia na trudne czasy" wygłosi dr Sławomir Barć z Instytutu Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego. 26 sierpnia 2022 godz.19:00. Muzeum Łużyckie, ul. Daszyńskiego 15, Zgorzelec. Spotkanie w ramach Jarmarku Staromiejskiego.