7 października odbyło się kolejne spotkanie miłośniczek „włóczki i szydełka Aktywny Senior”. Podczas spotkania dyskutowałyśmy na temat ostatnio przeczytanych książek. Pani Mariola omówiła i zachęciła nas do przeczytania cyklu książek Agnieszki Lingas-Łoniewskiej pt. „Szukaj mnie wśród lawendy”. Jest to historia trzech sióstr Zuzanny, Zofii i Gabrysi. W każdej z trzech części autorka opisuje ich życie, problemy, rozterki i miłości. Słuchając tak ciekawych opowieści o lawendzie postanowiłyśmy wydziergać na szydełku „lawendowe panienki” .

Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy na następne.

Wystawa książek i prac wykonanych podczas spotkania Aktywny Senior w Filii nr 4 MBP w Zgorzelcu.

Wystawa prac wykonanych przez seniorki z klubu Aktywny Senior "lawendowe panienki".