Dnia 2 listopada Filię nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu odwiedziła grupa „Sówek” z Niepublicznego Przedszkola „Mali Odkrywcy”. Głównym tematem naszego spotkania była jesień. Zajęcia rozpoczęliśmy od rozmowy, czym charakteryzuje się jesień oraz co wyróżnia ją spośród innych pór roku, a także jakie dary daje nam ta pora roku. Były również zagadki, quizy na które dzieci chętnie odpowiadały. Następnie wysłuchały bajki Katarzyny Vanevskiej pt. "Awanturki wiewiórki". W drugiej części spotkania przedszkolaki malowały i wyklejały wiewiórki z kolorowych liści.

Dziękujemy za miłe spotkanie i zapraszamy na kolejne.

Jesienna wystawka książek podczas zajęć z dziećmi z Przedszkola "Mali Odkrywcy".

Przedszkolaki zwiedzają bibliotekę.

Dzieci zwiedzają bibliotekę.

Przedszkolaki słuchają opowiadania pi. "Awanturki wiewiórki".

Przedszkolaki wyklejają wiewiórki.

Wiewiórki, prace wykonane przez grupę sześciolatków z Przedszkola "Mali Odkrywcy".

Jesienne dekoracje - prace wykonane przez dzieci z Przedszkola "Mali Odkrywcy".

Fot. © MBP ZGORZELEC