Drodzy Czytelnicy!
Nasz konkurs na najlepszą recenzję powieści obyczajowej „Baku, Moskwa, Warszawa” – autorstwa Marcina Michała Wysockiego, rozkręca się w niemal 300 filiach bibliotecznych na terenie całej Polski. Bardzo nas cieszy, że w wielu placówkach wypożyczono już wszystkie dostępne egzemplarze tej książki. To fantastycznie, że powieść cieszy się tak dużym zainteresowaniem, ale jednocześnie przypominamy, że nasza akcja trwa do końca września, więc na pewno nie tylko macie Państwo szansę na zapoznanie się jej treścią, ale także uczestnictwo w konkursie.
Przypominamy, że jedynym warunkiem jest napisanie recenzji o książce „Baku, Moskwa, Warszawa” i przesłanie jej do dnia 30 września 2020 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłym czytelnikom życzymy udanej lektury, licząc na Wasze recenzje, a wspaniałych bibliotekarzy serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za ich wsparcie.
Z poważaniem, Wydawca książki - Lidia Nagiecka

Książka jest dostępna w zasobach abonamentu Legimi. Można ją przeczytać za pomocą aplikacji. Kod dostępu do usługi oferujemy bezpłatnie wszystkim naszym czytelnikom. Szczegóły wyjaśniamy w artykułach:

Więcej informacji o konkursie na stronie Wydawcy pod linkiem: https://www.qesagency.pl/aktualnosci-baku-moskwa-warszawa-konkurs-dla-czytelnikow-bibliotek/

Załączniki:
Pobierz plik (baku-ulotka-skladna-v2-Q.pdf)Baku - ulotka[ ]5560 kB